Навушники без мікрофона Sennheiser HD 800 S

- В наявності
- Код: 42739982
89 889 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
У нових навушниках HD800S промисловий дизайн поєднує форму з функціональністю, багатошарове наголів’я з металу та пластику гасить вібрації, що передаються від однієї чашки до іншої, а амбушюри ручної роботи з мікрофібри забезпечують винятковий комфорт. навіть під час тривалих сеансів прослуховування. Навушники HD 800S, як і HD 800, виробляються в Німеччині з використанням найкращих компонентів і точності німецьких інженерів. Перетворювач укладений в корпус з нержавіючої сталі, а решта елементів виготовлені з матеріалів, розроблених для авіаційної промисловості, і характеризуються високою міцністю і малою вагою.
HD800S пропонують можливість підключення за допомогою двох типів кабелю, зі штекером 6,3 мм і штекером Pentaconn 4,4 мм, завдяки чому навушники можна підключати до симетричних джерел звуку, таких як підсилювач для навушників Sennheiser HDVD 800.< /p>
Покращена якість відтворення звуку була досягнута в цій моделі завдяки інноваційній технології поглинача, відомої з піонерських навушників-вкладишів IE 800. Ця система забезпечує чутність дуже високих частот, обмежуючи т.зв «маскуючий ефект». Це явище, через яке людське вухо важче сприймає частоти, які перекриваються нижчими частотами на вищих рівнях гучності. Запатентована система поглинання Sennheiser запобігає небажаним спотворенням і дозволяє почути всі компоненти АЧХ у великих деталях. Ця інновація забезпечує навушникам IE 800 позицію найкращих у світі навушників-вкладишів, а моделі HD 800S досягає ще вищого рівня точності та чистоти звуку. Ці вдосконалення були внесені в конструкцію, вже відому з моделі HD800, яка включає в себе найбільші драйвери, що випускаються в даний час в динамічних навушниках діаметром 56 мм. Спеціально розроблена капсула амбушюра направляє звукові хвилі прямо у вухо, використовуючи точно встановлений кут. Завдяки цьому звук цих навушників надзвичайно природний і просторий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sennheiser |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | jack 6.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Без мікрофону |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміка | 102 dB |
| Додаткові можливості | Adapter jack 6,3mm |
| Роз'єм | Jack 6,3mm |
| Опір | 300 Ohm |
| Доля | Studyjne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 6-51000 Hz |
- Ціна: 89 889 ₴




