Саундбар PHILIPS TAB6405/10 срібний (панель+сабвуфер)

- В наявності
- Код: 97634214
14 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Маєте телевізор на низькій підставці? Цей надтонкий саундбар достатньо низький, щоб поміститися майже під будь-яким телевізором, і постачається з бездротовим сабвуфером. Він забезпечить вам достатньо потужний звук, щоб втілити ваші улюблені шоу, фільми та музику в життя.
2.1-канальний. Бездротовий сабвуфер для глибших басів.
Вибуховий звук. 2.1-канальний сабвуфер забезпечує насиченіший, глибший та чіткіший звук під час перегляду улюблених фільмів та шоу. Невеликий бездротовий сабвуфер забезпечує гучний бас.
Ультратонкий дизайн, який підходить майже до будь-якого телевізора
Профіль саундбара становить лише 35 мм, що робить його ідеальним для телевізорів з нижчою підставкою. Вбудовані настінні кронштейни забезпечують повну гнучкість встановлення. Невеликий розмір цього потужного сабвуфера дозволяє легко його приховати.
Будьте в центрі подій з технологією Dolby Audio
Пориньте у свої улюблені шоу та фільми. Цей саундбар із бездротовим сабвуфером підтримує Dolby Digital, що забезпечує ще більш інтенсивні та захопливі враження. Голоси чіткіші, а ефекти вражаючі.
Керуйте своїм саундбаром за допомогою одного пульта дистанційного керування телевізо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Потужність | 140 Вт |
| Роз'єми | HDMI ARC |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Цифровий оптичний вхід | Так |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Кількість лінійних входів | 1 |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звукові декодери | Dolby Digital |
| Використовувані технології | Equalizer |
| Код виробника | TAB640510 |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | TAB6405/10 |
| Загальна потужність комплекту | od 101W do 200W Вт |
| Споживана потужність | 38 W |
| Розподіл | Philips TV & Sound |
| Колір | Срібло |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
| вигнутий | Немає |
- Ціна: 14 684 ₴




