Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 15 G533QS (G533QS-HF009T)

- Немає в наявності
- Код: 102287850
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
ROG STRIX SCAR 17
БИТИ НАЙКРАЩОГО. БУДЬ НАЙКРАЩИМ.
Ноутбук ROG Strix SCAR 17 дозволяє конкурувати на найвищому рівні з Windows 10 Home. Ви можете впоратися з будь-яким завданням за допомогою потужного процесора AMD Ryzen™ 7 5800H і відеокарти GeForce® RTX™ 3080. Вибравши надшвидку матрицю зі специфікаціями до 360 Гц / 3 мс, ви забезпечите максимальну швидкість в кіберспортивних іграх. Кожен ваш удар буде дуже точним завдяки чутливій клавіатурі з оптико-механічними перемикачами. Завдяки такій великій перевагі в ігрових змаганнях ви домінуватимете на кожній арені гри.
ДИЗАЙН
ПЕРЕМОГА ЗАЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ ВІД ВАС
Вигравайте свої наступні кіберспортивні турніри як справжній чемпіон. Точно зроблені вирізи на кришці відображають найвищу силу, приховану всередині. Настроювані підсилювальні кришки додають колір дизайну корпусу. Стильні акценти Aura Sync висвітлюють вашу творчість. Яскраве підсвічування прикрашає металевий логотип ROG і клавіатуру з оптико-механічними перемикачами, причому є можливість регулювати підсвічування кожної клавіші окремо. Більше світлодіодів випромінюють рівномірно розподілене світло навколо основи корпусу та вздовж стратегічного вирізу під екраном.
Надайте вашому корпусу комп’ютера більше характеру за допомогою настроюваних твердих ковпачків. У комплект входять два додаткових колірних варіанти, які можна легко замінити, і ви можете в будь-який момент налаштувати зовнішній вигляд ноутбука під свій стиль. Для повністю персоналізованого досвіду ми також пропонуємо шаблон для друку на 3D-принтері, за допомогою якого ви можете легко створювати власні оригінальні проекти.
ЕФЕКТИВНІСТЬ
ЗМАГАЙТЕСЯ НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Використовуючи комп’ютер, який забезпечує тризначну частоту FPS, ви пришвидшите свою роботу та насолодитеся продуктивністю в іграх. Сучасна відеокарта – GeForce RTX 3080™ – забезпечує надшвидкий і плавний ігровий процес. Ефективний процесор AMD Ryzen™ 7 5800H у поєднанні з 16 ГБ оперативної пам’яті DDR4-3200 швидко справляється із складними завданнями. M.2 NVMe SSD прискорює завантаження. Ємність пам’яті 1 ТБ дозволяє брати з собою величезну колекцію ігор, куди завгодно.
ЕКРАН
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ПЕРЕМОГИ
Грайте на професійній швидкості з найновішими ігровими екранами. Strix SCAR 17 оснащено найшвидшим у світі екраном ноутбука з частотою 300 Гц / 3 мс, тому ви можете грати з плавністю професійних турнірів. Час відгуку від сірого до сірого становить 3 мс, що робить виявлення цілі більш плавним, а ефект розмиття руху мінімальни
| Основні | |
|---|---|
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 5800H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрана | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | ROG Strix SCAR 15 G533QS |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64GB GB |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3080 > Laptopy GeForce RTX 3080 |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 > Laptopy AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4400MHz |
- Ціна: 9 999 ₴









