Винний холодильник MPM 93-VT-08

- В наявності
- Код: 174596845
13 319 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа-вітрина MPM-93-VT-08, чорна всередині і зовні, оснащена решітчастими полицями. Міцна ручка та реверсивні дверцята з чорною рамою дозволять адаптуватися до будь-якого простору. Скляні дверцята та система автоматичного розморожування гарантують оптимальну рівномірність температури та захист продуктів, які там зберігаються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 93 л |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Максимальна температура | 18 град. |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Місткість | 34 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор відчинених дверей | світловий індикатор |
| Енергоспоживання | 138 кВт/год |
| Кліматичний клас | N |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Регульовані за висотою полиці | Ні |
| Сервісна діагностика | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 495 мм |
- Ціна: 13 319 ₴



