Монітор Samsung 49" G94 (LC49RG94SSRXZG)

- Немає в наявності
- Код: 108902545
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Samsung Odyssey C49RG94SSR, 124,5 см (49"), 5120 x 1440 пікселів, UltraWide Dual Quad HD, LED, 4 мс, синій, сірийUltra Wide Dual QHD - 120 Гц - 1800R - 32:9 - 600 кд/м² - 4 мс - 178°/178° - DisplayPort - VESA 100 x 100 Групові пласкі екрани Виробник Samsung Артикул виробника LC49RG94SSRXZGEAN/UPC 8806092020702ОписSamsung Odyssey C49RG94SSR. 5120 x 1440 пікселів, тип HD : UltraWide Dual Quad HD, Технологія дисплея: LED, Час відгуку : 4 мс, рідне співвідношення сторін: 32:9, кут огляду по горизонталі: 178°, кут огляду по вертикалі: 178°. Вбудований USB-концентратор. Кріплення VESA. Колір виробу: Синій, сірий Основні характеристики Загальні Діагональ дисплея 124,5 см Роздільна здатність дисплея 5120 x 1440 пікселів Тип HD UltraWide Dual Quad HD Технологія дисплея LED Час відгуку 4 мс Оригінальне співвідношення сторін 32º9 Кут огляду, горизонтальний 178 ° Кут огляду, вертикальний 178 ° Вбудований USB-концентратор Кріплення YVESA YКолір продукту Синій, сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync, Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Код сертифікації | 413657 |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | C49RG94SSR |
| Споживана потужність | 55W |
| Розмір екрана | 124 cm см |
| Роздільна здатність | 5120x1440 |
| Роз'єми | HDMI, 2x DisplayPort, 4x USB |
| Співвідношення сторін екрана | 32:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | Curved, UltraWide |
| Тип підсвічування | QLED |
| Функція повороту | Немає |
| Частота оновлення | 120Hz |
- Ціна: 9 999 ₴

