Фронтальні акустичні колонки Klipsch R-51M Black

- В наявності
- Код: 69326973
14 710 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 2433 |
| Мoдель | R-51M |
| Максимальна потужність | 340 W |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 85 W |
| Тип | Zestaw 2.0 |
| Частотна характеристика | 62-21000 Hz |
| Ефективність | 93 dB |
- Ціна: 14 710 ₴




