Фронтальні акустичні колонки Klipsch R-820F чорний

- В наявності
- Код: 69043349
33 830 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 24,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Мoдель | R-820F |
| Максимальна потужність | 600 W |
| Матеріал | Drewno |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 150 W |
| Тип | Твітер |
| Частотна характеристика | 35-21000 Hz |
| Ефективність | 97 dB |
- Ціна: 33 830 ₴



