Колонка Klipsch R-40M

- В наявності
- Код: S8938
18 270 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість каналів | Separate speaker |
| Кількість смуг | 2-band |
| Призначення | For TV |
| Загальна вага | 3,2 kg |
| Опір | 8 Ohm |
| Тип системи | Passive |
| Колір | Black |
| Частота до | 21 000 Hz |
| Частота от | 71 Hz |
- Ціна: 18 270 ₴






