Душова кабіна New Trendy Nesta 100x100 чорна K3783

- В наявності
- Код: 181731182
65 784 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна. Nesta Black. Душова кабіна Nesta Black поєднує елегантний мінімалізм і сучасні технології. Вона вирізняється деталями в стильному, чорному матовому виконанні, які надають ванній кімнаті сучасний, вишуканий характер. Міцна конструкція з загартованого скла товщиною 6 мм забезпечує довговічність і безпеку використання. Косий опор гарантує стабільність, а петлі, що піднімають двері, захищають ущільнювачі, що сприяє довговічності продукту і щоденному комфорту. Колекція Nesta пропонує широкий вибір кольорів і конфігурацій, включаючи можливість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Напівкруглі та 1/4 кола |
| Тип входу | Поворотні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 65 784 ₴






