Душова кабіна New Trendy New Soleo 90x110x195 K4241

- В наявності
- Код: 182315581
63 186 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна. New Soleo Gold Brushed. Модель New Soleo Gold Brushed має елегантні золоті деталі з матовим покриттям. Цей унікальний колір золота буде оцінений найвибагливішими користувачами. Характерною рисою колекції New Soleo є колонний шарнір, що дозволяє розсувне відкриття дверей. Переваги душової кабіни New Soleo Gold Brushed: Стильна ручка. Закруглена ручка чудово підходить до форми кабіни, завдяки чому продукт відмінно виглядає як у ванній кімнаті з традиційним, так і сучасним оформленням. Колонні шарніри. Шарнір, який має...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | New Trendy |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Прямокутні |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 63 186 ₴

