Кабіна душова New Trendy Avexa без піддону 80x100 ліва Gunmetal EXK3406

- В наявності
- Код: 128936166
97 645 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Avexa 80x100 Lewa Gunmetal EXK3406. Душові кабіни стали невід'ємним елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи в собі зручність, функціональність та естетику. Вони пропонують різноманітність моделей, які можна адаптувати до індивідуальних потреб та стилю приміщення. Вибір відповідної кабіни - ключовий елемент оформлення ванної кімнати, а модель New Trendy Avexa розміром 80x100 см - це пропозиція, яка безумовно приверне увагу. Варто звернути увагу на її характеристики, які впливають на комфорт щоденного використання. Матеріали та виконання Avexa вирізняються високою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Avexa Gunmetal Brushed |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
- Ціна: 97 645 ₴





