Кабіна душова New Trendy Eventa без піддону 100x80 мідна EXK6486

- В наявності
- Код: 157122622
128 470 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eventa Copper Shine. Eventa Copper Shine - це ідеальне рішення для ванних кімнат в стилі гламур. Ніжний мідний колір з сильним блиском ідеально поєднується з добре підібраним освітленням і кольоровою гамою стін. Це абсолютно новаторська ідея для оздоблення кабін у сегменті преміум. Переваги кабіни EVENTA: Довговічність і стабільність. Деталі, виконані з латуні, які поєднують у собі функціональність та елегантність. Надійно кріплять продукт до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Естетичний і функціональний жолоб. Запобігає стіканню води з дверей кабіни на підлогу. Жолоб є...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Eventa Copper Shine |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 128 470 ₴










