Ванна Polimat Vovo 180x80 00016

- В наявності
- Код: 50632757
102 080 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
У галереї знаходиться багато фотографій з нашої експозиції. Запрошуємо переглянути. VOVO ванна з дверима ідеальна для літніх людей та осіб з обмеженими можливостями, а також чудова для купання наших собак / котів. Матеріал: акрил. Довжина: 180 см. Ширина: 80 см. Загальна висота: 58 см. Висота борту: 4 см. Глибина: 47 см. Ємність: близько 340 л. Діаметр зливу: 50 мм. Колір: білий. Форма: прямокутна. Гарантія: 10 років. Прямокутна ванна з дверима найвищої якості, швидко нагрівається, підтримує температуру води. Виймне сидіння підвищує комфорт...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Місткість | 180 л л |
| Довжина: | 180 см мм |
| Марка | Polimat |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Vovo |
| Орієнтація ванни | Ліва |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Симетричний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 102 080 ₴



