Ванна Omnires Valencia M+ 158x77 VALENCIASWPBM

- В наявності
- Код: 178522403
96 267 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Загальний опис та призначення. Ванна при стіні OMNIRES VALENCIA M+ - це поєднання сучасного дизайну та функціональності, яке чудово вписується в будь-яку ванну кімнату, як в класичному, так і в лофтовому стилі. Її мінімалістична форма та елегантний білий мат роблять її центральним елементом будь-якого інтер'єру. Ідеально підійде для невеликих ванних кімнат, де кожен сантиметр має значення, а також додасть вишуканості більшим просторам. Завдяки своїй конструкції, ця ванна легко встановлюється біля стіни, що дозволяє оптимально використовувати простір...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Omnires |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 58 см мм |
| Довжина: | 160 см мм |
| Марка | Omnires Ceramika |
| Матеріал | Санітарний композит |
| Мoдель | Valencia M+ |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Перелив | Без перелива |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 96 267 ₴




