Ванна Oltens Delva 170x80см акрилова овальна біла 12019000

- В наявності
- Код: 113390515
75 573 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens Delva ванна вільностійка 170x80 - 12019000. Ванна акрилова санітарна. Розміри: 150 x 70 см. Висота ванни: 60 см. Випуск розташований посередині. Об'єм 210 літрів. Вага нетто: 45 кг. вбудований каркас та пробка типу клік-клак кольору хром разом з підключувальною трубою. У пропозиції також є кришки пробки кольору золота (09002800) та чорного (09002300). Колір білий. УПАКОВКА МІСТИТЬ. ванна. пробка клік-клак. перелив. ніжки (каркас). сифони. Ванни відправляються на палеті. Використовуємо перевірені рішення та новітні технології. Фантастичний дизайн, дизайнерські...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 60 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Delva |
| Об'єм | 260 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 75 573 ₴

