Ванна Polysan Astra R MONOLITH 160x75x60см 34611M

- В наявності
- Код: 124421100
92 829 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ванна кутова Astra марки Monolith Polysan. Розмір: 160x75 см. Колір: білий глянець. Форма: асиметрична. Сторона: права. З переливом. Інтегрований корпус. У комплекті регульовані ніжки. Ергономічні форми гарантують зручну ванну. Виготовлена з високоякісного санітарного акрилу. Для виробництва використано акрил товщиною 4 мм. та товстий шар скловолокна. Санітарний акрил забезпечує сніжну білизну та неймовірний блиск. Пристосована для монтажу ванної батареї (батарея купується окремо). Сифон купується окремо. Код продукту: 34611M. Ванна MONOLITH. Вільностояча...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polysan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37 kg |
| Висота | 60 см мм |
| Довжина: | 160 см мм |
| Марка | Polysan |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Astra |
| Об'єм | 255 L мл |
| Орієнтація ванни | Ліва |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Асиметричні |
| Форма | Кутові |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 92 829 ₴

