Кабіна душова Ronal Pur P3P без піддону 90см хром ліва P3PG500901007

- В наявності
- Код: 16851828
83 984 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ronal Pur P3P 90Cm chrom P3PG500901007 LEWA. Душові кабіни - це один з ключових елементів сучасних ванних кімнат, які поєднують у собі функціональність, комфорт та естетику. Вибір відповідного рішення, такого як Ronal Pur P3P, впливає не лише на стиль інтер'єру, але й на щоденні враження під час купання. Завдяки різноманітності моделей і технологій, кожен може знайти ідеальний варіант для себе. Варто звернути увагу на ключові характеристики, такі як матеріали, тип дверей, місце монтажу чи додаткові функції, які можуть значно покращити комфорт використання. Матеріали та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Sanswiss |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 83 984 ₴

