Кабіна душова Radaway Essenza Pro White без піддону 90x80 100950900401L+100950800401R

- В наявності
- Код: 95089771
65 600 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Essenza Pro White PDD 90x80 100950900401L+100950800401R. Душові кабіни - це ключовий елемент оснащення сучасних ванних кімнат, які впливають не лише на функціональність, але й на естетику приміщення. Серед доступних на ринку моделей виділяється Radaway Essenza Pro White PDD 90x80, яка поєднує елегантний дизайн з високою якістю виконання. Вибір відповідної кабіни - це важливе рішення, тому варто звернути увагу на суттєві характеристики, такі як стиль, матеріали та функціональність, які забезпечать комфорт щоденних купань. Найважливіша інформація про продукт. Модель ця...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Без піддона |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Напівкруглі та 1/4 кола |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 65 600 ₴










