Кабіна душова Radaway Arta Kds II без піддону 120x90 3865210301R+3861060301+3861110301

- В наявності
- Код: 68443728
77 895 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна з розпашними дверима 110(двері)x90x200 ARTA KDS II (права або ліва) компанії: Пропонується душова кабіна. Arta KDS II 110(двері)x90x200. без піддону зі скла прозорого. Двері (фронт) мають розмір 110см, бічна стіна 90см. Фото показує лівий варіант кабіни. Кабіна доступна в лівій та правій версії, після покупки просимо вказати обрану версію кабіни. Душові кабіни серії. Arta. були створені з урахуванням найновіших трендів у проектуванні ванних кімнат. Скло у всіх моделях покрито покриттям. Easy Clean. , яке в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Arta KDS |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Складані двері |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 77 895 ₴

