Ванна Excellent Olia 2.0 160x75 WAExOLI216WHM

- В наявності
- Код: 179851717
76 951 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Стильна ванна вільностійка. Olia 2.0. розмірами 160x75 см є квінтесенцією сучасного дизайну та функціональності. Овальна форма в елегантному білому матовому виконанні надає інтер'єру мінімалістичний і гармонійний характер, чудово вписуючись у тренди сучасних ванних кімнат. Виготовлена з міцних матеріалів, гарантує комфорт використання та легкість у догляді. Ергономічна форма забезпечує релакс на найвищому рівні. Olia 2.0. це відмінний вибір для людей, які цінують простоту та виняткову естетику. Параметри продукту. Код продукту: WAEX.OLI2.16WHM. Вага (кг): 37.5. Колір:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Довжина: | 160 см мм |
| Марка | Excellent |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Olia 2.0 |
| Об'єм | 260 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Перелив | Без перелива |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 76 951 ₴

