Ванна DURAVIT LUV 180x85см 700434000000000

- В наявності
- Код: 56385689
255 783 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
• - колір: білий. - розміри: 180 x 85 см. - глибина 46 см. - об'єм 252 літри. - з 2 косими спинками. - з безшовним корпусом і ніжками. - ванну можуть монтувати тільки відповідно підготовлені сантехніки. - інноваційні технології, що полегшують використання продукту. - високий комфорт використання. - мінімалістичний, сучасний дизайн. - відмінне, зручне профілювання ванни. - зі спеціальним комплектом переливно-стічним. - виготовлена з матеріалу DuraSolid A, завдяки чому є матовою, теплою і приємною на дотик. - вага 114 кг. • Овальна вільностояча ванна в кольорі білому від...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 61 см мм |
| Довжина: | 180 см мм |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Luv |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 85 см мм |
- Ціна: 255 783 ₴


