Ванна Besco Goya XS Glam 142x62 WMD140GZ

- В наявності
- Код: 92117513
87 370 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Goya XS Glam 142x62cm Золотий (WMD-140-GZ). Характеристики продукту. - Випуск click-clack у ціні ванни. - Випуск click-clack очищається зверху за доплату. - Випуск click-clack білий, чорний або золотий за доплату. - Продукт ручної роботи. - Продукт на замовлення. МАТЕРІАЛ. мінеральний литий DuraBe. ВИКОНАННЯ. вільностояча. Продукти, що пропонуються. Пов'язані продукти. Перегляньте всі наші продукти. Gloria Glam. ВАННИ ВІЛЬНОСТОЯЧІ. Goya A-Line. ВАННИ ВІЛЬНОСТОЯЧІ. Goya. ВАННИ ВІЛЬНОСТОЯЧІ. Goya Black. ВАННИ ВІЛЬНОСТОЯЧІ. Assos S-Line Glam. ВАННИ ВІЛЬНОСТОЯЧІ. Assos Glam. ВАННИ ВІЛЬНОСТОЯЧІ. kontener7 img {...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59 см мм |
| Довжина: | 142 см мм |
| Марка | Besco |
| Матеріал | Санітарний композит |
| Об'єм | 140 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Перелив | З переливом |
| Тип | Підлогові |
| Форма | Овальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 62 см мм |
- Ціна: 87 370 ₴



