Кабіна душова New Trendy Eventa без піддону 90x100 чорний хром EXK6212

- В наявності
- Код: 156822229
129 690 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eventa Black Chrome. Eventa Black Chrome - це інноваційний колір фурнітури, який у душових кабінах не був доступний раніше. Дозволяє облаштовувати унікальні ванні кімнати, декоровані деталями з глибоким, чорним блиском. Переваги кабіни EVENTA: Довговічність і стабільність. Деталі виготовлені з латуні, які поєднують у собі функціональність та елегантність. Надійно фіксують продукт до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Естетичний і функціональний жолоб. Запобігає стіканню води з дверей кабіни на підлогу. Жолоб є естетичною планкою, що монтується на нижньому краї дверей. Петля...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Eventa Black Chrome |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 129 690 ₴










