Кабіна душова Radaway Arta Dwd+S без піддону 90x90 3861810301L+3860510301R+3861110301

- В наявності
- Код: 62249162
85 756 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: Arta DWD+S. Кабіни серії Arta були створені з урахуванням найновіших тенденцій у проектуванні ванних кімнат. Усі моделі виконані з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх використання супроводжував вас кожного дня. Переваги кабіни Arta DWD+S: Розпашні двері (відкриваються всередину і назовні) - виконані з 8 мм загартованого скла. Петля, врівень зі склом, що полегшує очищення. Можливість монтажу затискачів у двох варіантах: з ущільнюючим профілем (дозволяє вирівняти кривизну стіни до approx. 10 мм) або без використання профілю (в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Radaway |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 8 мм мм |
- Ціна: 85 756 ₴

