Ванна Oltens Gocta 170x78 12003000

- В наявності
- Код: 65902122
72 949 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens Gocta ванна вільностійка 170x78 см овальна акрилова, колір білий глянець, артикул:12003000. ванна акрилова посилена ламінатом. в комплекті з ніжками, переливом і пробкою типу клік-клак. перелив розміщений на короткому боці. об'єм 250 літрів. розміри 170 x 78 см. висота ванни 71 см (по вищій стороні). вага нетто 38 кг. колір білий. Розміри з упаковкою 172 x 80 x 74 см. Вага з упаковкою 47,00 кг. Домашнє СПА у твоєму доступі. Мрієш про момент релаксації після важкого дня? Немає нічого кращого за приємну, теплу ванну. Овальна ванна вільностійка Oltens Gocta забезпечить релакс на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 44 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Gocta |
| Об'єм | 250 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 78 см мм |
- Ціна: 72 949 ₴



