Кабіна душова New Trendy Eventa без піддону 80x80 золота EXK4720

- В наявності
- Код: 156176069
81 203 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна EVENTA GOLD SHINE 80x80 Права. Скло 8mm. Двері з ринвою на нижньому краю, щоб вода з дверей після відкриття стікала в кабіну, а не на підлогу. Складається з: Дверей з елементом стаціонарним 80 ПРАВІ. +. Бокова стінка 80. +. Вішак БЕЗКОШТОВНО. Можливість монтажу: * на піддоні. * на підлозі. УВАГА: реальний розмір в осі скла менший приблизно на 2 см від розмірів, наведених нижче (деталі на фото), тому ухил на підлозі повинен починатися мінімум з 2,5 см від наведених вихідних розмірів, наприклад, 80x80. Реальні розміри до зовнішньої сторони краю стінки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Eventa Gold Shine |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 81 203 ₴

