Ванна Oltens Daven 12009000

- В наявності
- Код: 85012012
70 324 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens Daven ванна вільностійка 160x80 см овальна - 12009000. Ванна акрилова посилена ламінатом. Розміри: 150 x 72 см. Висота ванни: 59 см. Злив розташований посередині. Ємність 290 літрів. Вага нетто: 40 кг. У комплекті з ніжками, переливом і пробкою типу клік-клак кольору хром. У пропозиції також є кришки пробки кольору золотого (09002800) і чорного (09002300). Колір білий. УПАКОВКА МІСТИТЬ. ванна. пробка клік-клак. перелив. ніжки (каркас). сифони. Ванни відправляються на палеті. Використовуємо перевірені рішення та новітні технології. Фантастичний дизайн, дизайнерський і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 60 см мм |
| Довжина: | 160 см мм |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Daven |
| Об'єм | 350 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 70 324 ₴



