Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG412N

- Немає в наявності
- Код: 19500701
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCG412N. Шліфувальні та полірувальні машини - незамінні інструменти в кожній майстерні, що дозволяють точно шліфувати та полірувати різноманітні матеріали. Завдяки їм ми можемо отримати ідеально гладку поверхню дерева, металу чи пластмас. У цій статті ми ближче ознайомимося з моделлю Dewalt DCG412N, яка є відмінним вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів. Універсальність кутової шліфувальної машини. Кутові шліфувальні машини - один з найпопулярніших типів інструментів у цій категорії, а модель Dewalt DCG412N - справжній лідер у своєму класі. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр коливального руху (мм) | 1 |
| Додаткова інформація | Плавний пуск |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 7000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCG412N |
| Потужність | 405 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 9 999 ₴


