Багатофункціональний інструмент DeWalt DCS356N

- В наявності
- Код: 91000315
9 514 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Інструмент осциляційний Multi-Tool 18V Dewalt DCS356NT. Версія без акумулятора та зарядного пристрою в комплекті. Зміст комплекту. (1) Пиляльний нож для занурювального різання. (1) Пиляльний нож для різання дерева з цвяхами 31 x 43mm. (1) Пиляльний нож для дерева для точного різання. (1) Пиляльний нож з твердого сплаву для видалення швів. (1) Пиляльний нож для швидкого різання дерева 31 x 43mm. (1) Жорсткий скребок. (1) Півкруглий пиляльний нож. (1) Універсальний адаптер для пиляльних ножів. (1) Валіза для комплекту T-STAK II. (1) Адаптер для відсмоктування пилу. (1) Підошва для шліфування. (9) Сіток MESH. Безщітковий багатофункціональний шліфувальний інструмент 3...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,1 kg |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS356N |
| Потужність | 300 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
- Ціна: 9 514 ₴










