Оскіляційна шліфувальна машина Dewalt DCS356NTXJ

- В наявності
- Код: 156818237
10 655 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
акумуляторний багатофункціональний інструмент Li-Ion 18V DeWalt DCS356NT. чудовий багатофункціональний пристрій оснащений новітнім безщітковим двигуном, завдяки 3-ступеневому перемикачу максимальної швидкості та додатковій регуляції на спуску (включувачі) пристрою можна ще точніше підібрати швидкість для виконуваних робіт, оснащений роз'ємом для відсмоктування пилу AirLock, світлодіодом LED, що освітлює робоче місце, це найуніверсальніший і надійний інструмент для фінішних робіт - ремонтних, установчих робіт чи обробки різних складних матеріалів (скловолокно,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів, Транспортувальний кейс у комплекті |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 20000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS356NT-XJ |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Овальні шліфувальні машини |
- Ціна: 10 655 ₴








