Кутова шліфувальна машина DeWalt DWE494

- В наявності
- Код: 43777451
12 192 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Професійна електрична кутова шліфувальна машина компанії DeWALT модель DWE494 з диском 230mm і потужним двигуном 2200W, упакована в картон. Кутова шліфувальна машина DeWALT модель DWE494 - це технологічно просунутий інструмент, призначений для професіоналів та аматорів, які шукають надійне та ефективне обладнання. Це пристрій, який поєднує в собі потужність, точність та безпеку використання, роблячи його незамінним у різноманітних слюсарних, будівельних та ремонтних завданнях. Переваги: Безпека: Найважливішою характеристикою цієї шліфувальної машини є вимикач...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,2 кг |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Додаткова інформація | Плавний пуск |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 6600 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE494-QS |
| Потужність | 2200 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 12 192 ₴

