Дриль-шуруповерт Dewalt DCD709D2T

- В наявності
- Код: 97861319
11 102 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт 18V DeWALT DCD709D2T. ударна дриль-шуруповерт оснащена безщітковим двигуном нового покоління, що забезпечує вищу продуктивність і тривалість служби інструмента. 15 значень моменту обертання і 2-швидкісна трансмісія забезпечують оптимальне закручування і свердління різними діаметрами в різноманітних матеріалах. функція свердління без удару і з ударом забезпечує можливість свердління в деревині, металі та в цеглі. лише 175 мм довжини, дозволяє потрапити в важкодоступні місця. ергономічна конструкція спуску дозволяє повністю контролювати. гумова рукоятка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Додаткова інформація | Другий акумулятор у комплекті |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 Ah |
| Жорсткий крутний момент (Нм) | 65 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні (мм) | 13 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 30 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD709D2T |
| Потужність | 300 W |
| М'який крутний момент (Нм) | 26 |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Швидкість обертання | 1650 об./хв |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Щіткові |
| Тип схоплення | Softgrip |
- Ціна: 11 102 ₴

