Перфоратор DeWalt DCH133NT

- В наявності
- Код: 51236507
10 970 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний перфоратор DeWalt DCH133NT. Перфоратор. DeWalt. буде ідеальним інструментом для свердління отворів під анкери в твердих матеріалах. Має можливість традиційного, ударного свердління та повного вимкнення обертів для використання її в режимі долота. Виробник забезпечує найнижчий у своєму класі рівень вібрації, що підвищує безпеку та комфорт роботи, і дозволяє користувачеві подовжити час безперервної роботи. Презентована модель не має в комплекті акумулятора та зарядного пристрою. Опис: Ідеальна для свердління отворів під анкери в бетоні, цеглі та мурі до 26 мм...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Мoдель | DCH133NT |
| Напруга | 18 В |
| Номінальна потужність | 400 Вт Вт |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Перфоратори |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Частота ударів | 5680 |
| Енергія удару | 2.6 Дж |
- Ціна: 10 970 ₴





