Дискова пила DeWalt DWE560K

- В наявності
- Код: 136929685
12 453 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила дискова DeWalt DWE560K. DeWalt. Найважливіші характеристики продукту. 184mm, глиб. різання 65mm, 1350W, 5500 об/хв, 48°, кейс. Найбільші переваги. Дискова пила. DWE560K. Компактна, легка, проста в експлуатації дискова пила з глибиною різання до 65 мм. Витривалий двигун потужністю 1350 Вт забезпечує високу продуктивність роботи. Вирізана конструкція захисту диска забезпечує кращу видимість лінії різання. Вентиляція відмінно видаляє пил з лінії різання. Ефективне з'єднання для відсмоктування пилу при підключенні до пилососа мінімізує вміст частинок пилу в повітрі. З'єднання для пилососа адаптоване до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,7 kg |
| Діаметр диска | 184 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE560K |
| Потужність | 1350 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 5000 об./хв |
- Ціна: 12 453 ₴

