Шабельна пила DeWalt DWE305PK

- В наявності
- Код: 38175322
10 577 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DWE305PK. DeWalt DWE305PK. це пила шаблона, яка поєднує в собі. продуктивність. і. універсальність. , що робить її ідеальним інструментом як для професіоналів, так і для любителів. Завдяки своїй. потужності. та інноваційним функціям, дозволяє швидко і точно різати різноманітні матеріали, від дерева до металу. Вибір цієї моделі - це гарантія ефективності в будівельних, садових та хобі роботах. Потужність і обертова швидкість DeWalt DWE305PK. Модель. DeWalt DWE305PK. має. потужність 1100 Вт. , що забезпечує відмінні показники в складних умовах. Обертова швидкість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 kg |
| Глибина різу | 280 mm мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE305PK |
| Потужність | 1100 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Ножівка |
| Частота обертання | 2800 об./хв |
| Шум | 101 dB |
- Ціна: 10 577 ₴


