Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG405FNXJ

- В наявності
- Код: 62195323
11 194 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCG405FNXJ. Шліфувальні та полірувальні машини - незамінні інструменти в майстерні кожного майстра та професіонала. Дозволяють на точне шліфування, різання та полірування різноманітних матеріалів, від металу до дерева. У цій категорії інструментів знайдемо багато типів, таких як кутові шліфувальні машини, осциляційні, стрічкові чи ротаційні полірувальні машини. Кожен з цих типів має свої специфічні застосування, що дозволяє досягти найкращих результатів у роботі. Пропонуємо детальний опис одного з найбільш просунутих моделей на ринку – Dewalt DCG405FNXJ. Універсальність і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Плавний пуск |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCG405FN-XJ (без акумулятора) |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 11 194 ₴



