Стрічкова пила Scheppach HBS30 SCH5901501905

- В наявності
- Код: 95324518
11 299 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Scheppach пила стрічкова HBS30 SCH5901501905. Якщо ви шукаєте надійний інструмент для різання дерева, стрічкова пила. Scheppach HBS30. є відмінним вибором. Це напівпрофесійний пристрій було розроблено для різання як твердого, так і м'якого дерева, що робить його універсальним інструментом для кожного майстра та професіонала. Міцна конструкція та ефективність роботи. Модель. Scheppach HBS30. оснащена індукційним двигуном потужністю. 350 W. , що забезпечує тиху та ефективну роботу. Сталева конструкція пристрою гарантує його високу довговічність в робочих умовах,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18,2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина різу | 80 мм мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 80 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 200 |
| Максимальний кут відхилення від вертикалі | 45 ° |
| Потужність | 350 W |
| Призначення | Для дерева |
| Живлення | Мережева |
| Розміри | 300 x 380-520 мм |
| Швидкість ланцюга (м/с) | 15 |
| Тип | Стрічкові |
- Ціна: 11 299 ₴







