Дриль-шуруповерт Dewalt DCD796D2QW

- В наявності
- Код: 98284478
10 827 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCD796D2. ____________________________________________. Компактна дриль-шуруповерт XR 18 V оснащена новими акумуляторами 2,0 Ah XR з літій-іонною технологією. Безщіткова технологія будови двигуна забезпечує відмінну продуктивність. Легка, компактна конструкція дозволяє працювати в тісних просторах. Металеві зубчасті колеса в 2-швидкісній трансмісії впливають на збільшення часу роботи та тривалість служби. Дриль-шуруповерт з ударом дозволяє виконувати більше робіт. 15 позиційна регулювання моменту обертання дозволяє на точну роботу в багатьох матеріалах. Інтелектуальний...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,8 kg |
| Додаткова інформація | Удар |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 Ah |
| Жорсткий крутний момент (Нм) | 60 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні (мм) | 13 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 40 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD796D2-QW |
| Потужність | 460 W |
| М'який крутний момент (Нм) | 27 |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Безщіткові |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Частота обертання | 2000 об./хв |
- Ціна: 10 827 ₴





