Рубанок DeWalt DCP580N

- В наявності
- Код: 154210583
10 564 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний струг DeWALT DCP580N-XJ 18V XR Li-Ion, (без зарядного пристрою та акумуляторів). Код товару: DCP580N-XJ. Бренд: DeWALT. Потужний безщітковий двигун гарантує високу продуктивність стругання на одному заряді акумулятора. Легкий, компактний та ергономічний дизайн для зручного використання в усіх напрямках роботи. Великий вал та подвійне TCT лезо забезпечують високу якість обробки. Додаткові леза та необхідні ключі, закріплені в корпусі, дозволяють швидку зміну, мінімізуючи час простою. Великі робочі основи забезпечують дуже хорошу стабільність. З'єднання сумісне з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,5 кг |
| Глибина стругання (мм) | 9 |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCP580N-XJ (без акумулятора та зарядного пристрою) |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Рубанки |
| Ширина стругання | 82 мм мм |
- Ціна: 10 564 ₴

