Лобзик DeWalt DCS334N-XJ

- В наявності
- Код: 84539437
11 102 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCS334N. Характеристика: професійна акумуляторна лобзик з потужним безщітковим двигуном подовжує час роботи на 1 акумуляторі,. електронне регулювання швидкості обертання,. швидкознімний патрон для пилки lock-off,. електронний гальмо двигуна,. вимикач з плавним налаштуванням частоти ходів і блокуванням вмикання забезпечує безпеку користувача,. 4-ступенева функція нахилу пилки (підрізання) дозволяє збільшувати швидкість або точність різання в залежності від оброблюваного матеріалу,. безінструментально регульована підошва з накладкою, що запобігає подряпинам,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Глибина різання в алюмінії | 20 мм мм |
| Глибина різання в дереві | 135 мм мм |
| Глибина різання в сталі | 10 мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів, світлодіодна лампа |
| Кріплення полотна | Тип T |
| Максимальна швидкість ходу (RPM) | 3200 |
| Мoдель | DCS334N |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Хід полотна (мм) | 26 |
- Ціна: 11 102 ₴




