Перфоратор DeWalt D25134K

- В наявності
- Код: 37874369
11 390 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DEWALT D25134K. 3-функціональний перфоратор SDS+ з швидкознімним патроном DeWalt D25134K: потужний і надійний перфоратор має 2 змінні свердлові патрони: для свердел SDS+ і швидкозатискний для свердел з циліндричним патроном, завдяки чому перфоратор є корисним при широкому спектрі робіт. Заміна патронів є легкою і дуже швидкою. Перфоратор має двигун потужністю 800W. 3 функції роботи: свердління з ударом, довбання і свердління без удару. Зміна функцій здійснюється шляхом повороту перемикача, що знаходиться в бічній частині корпусу. повнофазова електронна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25134K |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 800 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Перфоратори |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Частота ударів | 5540 |
| Енергія удару | 2.8 J |
- Ціна: 11 390 ₴



