Дискова пила Dewalt DCS391NT

- В наявності
- Код: 46357155
11 115 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила Dewalt Dcs391Nt. Дуже міцна конструкція з підошвою, виготовленою з магнієвого сплаву, забезпечує дуже точні, повторювані різи. Безінструментове налаштування кута відхилення від вертикалі та глибини різу з легкою для читання шкалою забезпечують максимальну універсальність застосувань для акумуляторних електроінструментів. Блокування шпинделя для швидкої та легкої заміни диска. Вимикач із захистом та електронне гальмо для хорошої керованості та безпеки роботи. Дуже тонкий вінце з 16 зубцями з ріжучими кромками з твердих сплавів на диску діаметром 165 дозволяє...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 165 мм |
| Глибина різу | 55 мм мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 42 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 55 |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Кількість зубів | 16 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS391NT |
| Потужність | 460 Вт, 760 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 5150 об./хв |
- Ціна: 11 115 ₴


