Цепна пила DeWalt DCM565N-XJ

- В наявності
- Код: 64822597
12 348 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DCM565N-XJ. 18V XR Безщіткова ланцюгова пила 30 см. ВЛАСТИВОСТІ. Компактна ланцюгова пила 18 V XR DCM565 - це універсальний інструмент, який можна використовувати для застосувань на відкритому повітрі та в будівництві. Завдяки направляючій та ланцюгу Oregon довжиною 30 см, DCM565 є такою ж ефективною під час різання колод і під час підрізання дерев'яних балок у вузьких місцях. DCM565 легка та зручна, забезпечує великий допоміжний хват, функцію автоматичного змащення та заміну направляючої та ланцюга без використання інструментів. Дозволяє виконати до 70 різів балок просочених...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг |
| Довжина шини (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Автоматичне змащення ланцюга |
| Мoдель | DCM565N |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Швидкість ланцюга (м/с) | 7,7 |
| Тип | Ланцюгова |
- Ціна: 12 348 ₴










