Дискова шліфувальна машина DeWalt DCS438N-XJ

- В наявності
- Код: 141603992
10 958 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DCS438N-XJ. Акумуляторна дискова пила ручна 18V (без акумулятора та зарядного пристрою). ВЛАСТИВОСТІ. універсальна дискова пила для різання керамічних плиток, прутів, труб і листів зі сталі вуглецевої та нержавної, гіпсокартонних плит, волокнистого цементу, пластику та скловолокна в залежності від використаної диска,. має яскравий світлодіод, який освітлює оброблюваний предмет, підвищуючи видимість у тісних/темних місцях роботи,. оснащена сучасним безщітковим двигуном постійного струму серії BLCD, який гарантує високу потужність і витривалість,. ергономічна конструкція з гумовим...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр диска | 76 мм |
| Додаткова інформація | Можливість під'єднання пилососа |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 20000 |
| Марка | DeWalt |
| Потужність | 550 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Дискові шліфувальні машини |
- Ціна: 10 958 ₴








