Лобзик DeWalt DW331K

- В наявності
- Код: 1606025
15 222 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Електрична лобзик 701W 130mm пила для дерева металу DEWALT DW331K. Електрична лобзик 701W 130mm DEWALT DW331K. DW331K-QS. Лобзик DeWalt DW331K. потужністю 701 W. призначена для різання в деревині, сталі та алюмінії. Плавний пуск. Регулювання ходу. Безінструментова система заміни полотен. Накладка на підошву проти подряпин. Система видалення пилу. Валіза. Найважливіші характеристики. DW331K. це міцний лобзик з потужнішим двигуном потужністю 701 W, що забезпечує до 3100 ходів/хвилину. Модель має гумову верхню ручку, закриту, популярно відому як праска. Дозволяє...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Глибина різання в алюмінії | 10 мм мм |
| Глибина різання в дереві | 130 мм мм |
| Додаткова інформація | Транспортний кейс |
| Кріплення полотна | Тип T |
| Мoдель | DW331K |
| Потужність | 700 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережева |
| Тип двигуна | Щітковий |
- Ціна: 15 222 ₴

