Дискова пила Piła DeWalt DCS570N-XJ

- В наявності
- Код: 55931908
11 023 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила дискова XR Li-Ion з безщітковим двигуном 18V, без акумуляторів та зарядного пристрою DCS570N. Купуєте у офіційного дистриб'ютора DeWalt. Продукт на 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ! Характеристика. •Акумуляторна безщіткова пила дискова Li-Ion 18V DeWALT модель DCS570N, з серії XR з диском діаметром 184mm. У цій версії без акумуляторів та зарядного пристрою в комплекті. •DCS570 - це чудова акумуляторна пила для різання різних видів деревини товщиною до 65mm. Пила дискова XR Li-Ion з безщітковим двигуном 18V, DeWALT DCS570N. Набір містить. Пила дискова DeWalt DCS570. Диск...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 kg |
| Глибина різу | 65 mm мм |
| Діаметр диска | 184 mm |
| Мoдель | DCS570N-XJ |
| Потужність | 1350 W |
| Призначення | Для дерева |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 5500 об./хв |
- Ціна: 11 023 ₴









