Кутова шліфувальна машина DeWalt DWE4559

- В наявності
- Код: 23071565
13 030 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWALT DWE4559 | Кутова шліфувальна машина 230mm 2400W. Характеристика продукту. Система викиду стружки та охолодження повітрям: ця система не тільки захищає ізоляцію двигуна машини від пошкоджень, але й підтримує температуру в належному діапазоні завдяки поданому охолодженню повітрям. ✅Нова, модернізована конструкція: оновлення конструкції впроваджує еволюцію в продуктивності та функціональності, дозволяючи досягати ще кращих результатів роботи. ✅Антивібраційна бічна рукоятка: ця рукоятка мінімізує вібрації під час роботи, підвищуючи комфорт і точність операцій. ✅Безінструментова і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Діаметр коливального руху (мм) | 1 |
| Додаткова інформація | Транспортний кейс у комплекті |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 6500 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE4559 |
| Потужність | 2400 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережева |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 13 030 ₴

