Лобзик DeWalt DCS335N-XJ

- В наявності
- Код: 89772393
12 716 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Обираючи цю пропозицію, ви можете бути впевнені, що купуєте продукт на 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ у Авторизованого Дистриб'ютора Бренду DEWALT в Польщі. DCS335N. 18V XR Лобзик з ручкою за корпус. Електронне регулювання швидкості, швидкознімний патрон для полотен lock-off та електронний гальмо двигуна забезпечують комфорт і безпеку роботи. Вимикач з плавним налаштуванням частоти ходів і блокуванням вмикання забезпечує безпеку користувача. 4-ступеневе налаштування роботи маятника дозволяє різати швидше або точніше. Огляд продуктів. Абсолютно новий лобзик XR 18V, тепер покращений...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Глибина різання в алюмінії | 25 мм мм |
| Глибина різання в дереві | 135 мм мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Кріплення полотна | Тип T |
| Мoдель | DCS335N |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 12 716 ₴


