Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG409NT

- Немає в наявності
- Код: 113056085
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCG409NT. Шліфувальні та полірувальні машини - це необхідні інструменти для кожного майстра та професіонала. Вони дозволяють точно шліфувати, різати та полірувати різні матеріали, що робить їх надзвичайно універсальними. Серед доступних на ринку пристроїв, шліфувальна машина Dewalt DCG409NT вирізняється своїми передовими функціями та надійністю. Нижче представлений детальний опис цієї моделі, який обов'язково допоможе у прийнятті рішення про її покупку. Універсальність та застосування. Кутові шліфувальні машини, такі як Dewalt DCG409NT, ідеально підходять для різноманітних застосувань. Можуть...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,5 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Безінструментальна заміна диска |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Мoдель | DCG409NT |
| Потужність | 1647 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 9 999 ₴









