Перфоратор-свердлильник DeWalt D25144K

- В наявності
- Код: 37874368
12 453 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Перфоратор. D25144KP DeWalt. постачається в повній комплектації, тобто з обладнанням, валізою, а також змінним свердлильним патроном, що задовольнить вимоги кожного професіонала, який шукає надійний інструмент для свердління отворів у цеглі та стіні, дереві, сталі чи кераміці, а також для легкого підбивання. Dewalt D25144Kp. Модель. D25144KP. потужністю 900W знайде застосування в багатьох ремонтно-будівельних роботах. Перфоратор має патрон SDS-plus. Чудово підійде для свердління отворів під анкери та кріплення в бетоні та цеглі з використанням свердел діаметром...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,1 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25144KP |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 900 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Перфоратори |
| Частота ударів | 1450 |
| Енергія удару | 3 J |
- Ціна: 12 453 ₴



